Jak w firmie wykorzystać naszą platformę edukacyjną?

Ta nowoczesna, firmowa platforma elearningowa usprawni zarządzanie kapitałem ludzkim w różnych obszarach Twojej firmy. Dzięki wszechstronności platformy, Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze, a Twoi pracownicy rozwiną swoje kompetencje. Sprawdź, jakie główne obszary firmy usprawnisz z Kogidu.

 
On-boarding.png

On-boarding. Wdrażaj nowych pracowników

On-boarding, czyli proces wdrożenia pracownika do nowego stanowiska, to nie tylko zapoznanie pracownika z obowiązkami i procedurami, ale również z nowym otoczeniem i współpracownikami. Inteligentnie zaplanowany e-learning, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, jest kluczowym wsparciem w procesie głębszej integracji pracownika z firmą. Kogidu to doskonałe rozwiązanie dla firm, w których rotacja pracowników jest duża. Raz przygotowany program szkoleniowy może być wielokrotnie wykorzystany podczas nowych rekrutacji.

 
Rozwijanie kompetencji.png

Rozwijanie kompetencji. Zbuduj solidne podstawy firmy

Ludzie to wartość, która decyduje o sukcesie każdego przedsiębiorstwa. Wykształcony i kompetentny pracownik stanowi cenny kapitał firmy, budujący jej przewagę konkurencyjną. W rozwijaniu kompetencji i edukowaniu pracowników niezwykle ważną rolę odgrywa nasza platforma edukacyjna dla firm. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, w tym. m.in. elementy grywalizacji, przyswajanie i utrwalanie wiedzy staje się efektywne i przyjemne.

 
Wsparcie i motywacja.png

Wsparcie i motywacja. Zaangażuj pracownika w proces edukacji.

Edukacja pracownika przy użyciu platformy e-learningowej Kogidu wykorzystuje zaawansowane możliwości grywalizacji. Dzięki temu rozwiązaniu, zaczerpniętemu z gier fabularnych, użytkownicy mogą ze sobą zdrowo rywalizować, ale także współpracować. Nauka przestaje być nudną koniecznością, stając się ciekawym doświadczeniem. Wirtualne punkty za aktywność w serwisie są silnym impulsem do rozwoju własnych kompetencji.

 
Planowanie i zarządzanie.png

Planowanie i zarządzanie. Sprawnie planuj kursy i szkolenia.

Dobra platforma edukacyjna to niezbędnik w efektywnym planowaniu kursów i szkoleń pracowników, które nie sprowadzają się jedynie do jednorazowych testów. Firmowa platforma LMS, bazująca na Systemie Zarządzania Nauczaniem, daje ogromną swobodę w zarówno w planowaniu, jak i tworzeniu szkoleń. System umożliwia: importowanie e-kursów, układanie testów, budowę biblioteczki wiedzy, jak również pozwala tworzyć własne ścieżki szkoleniowe i rozwiązania grywalizacyjne.

 
Analiza postępow.png

Analiza postępów. Sprawdzaj status realizacji programów szkoleniowych

Skuteczny e-learning pracowników nie ogranicza się jedynie do jednorazowych testów. Innowacyjny system edukacji online sprawia, że możesz na bieżąco monitorować postęp pracowników oraz popularność poszczególnych szkoleń. Dzięki urozmaiconym i przejrzystym formom ilustrowania postępów pracowników (zestawienia, diagramy oraz rankingi) śledzenie rozwoju personelu jest proste i angażujące, a prowadzenie kursu staje się czystą przyjemnością.

 

To wszystko sprawia, że coraz więcej firm korzysta z platform edukacyjnych w Polsce. Dołącz do nich i Ty!


Wypróbuj za darmo przez 30 dni

Już dziś poznaj możliwości i zalety firmowej platformy edukacyjnej – Kogidu!